Duben 2012

Myšlení yaoistky vs. Realita

8. dubna 2012 v 16:43 | Shinara-chan |  Yaoi/Shonen Ai
Dobře, jelikož jsem až moc líná na to, vám oznámit, která manga v aketě vyhrála /stejně to budu muset udělat zítra/, neboli, kterou mangu budu překládat, tak jsem se rozhodl avám ještě něco přeložit /Taky vám příjde, že s tím vyhlášením bych to měla jednodušší? xD/
Asi by vás zajímalo, co jsem to pro vás tedy přeložila. Když jsem projížděla tumbrl, narazila jsem na něco opravdu zajímavého /Vážně bych se od něj měla držet dál xD/. Nemám sice nejmenší tušení, kdo to nakreslil, ale ukázat rozdíl mezi tím, jak si situace představují yaoistiky a realitou, je geniální. /Konečně někoho napadlo ukázat i normálním lidem, na jaké chujoviny to myslíme xD/. Osobně se mi nejvíc líbí to druhé, a to nejen proto, že hlavní aktéři vypadají přesně jako Mustang a ten napůl-kovovej blonďatej skrček.


No.6 - Animations [NezumixSion]

7. dubna 2012 v 18:49 | Shinara-chan |  No.6: Pics
Nějakou nevinnou náhodou jsem zavítala na tumblr. Jashínku můj, tam je víc úchyláren, než na deviantartu a zerochan dohromady. - A tak vznikl tento článek. Vlastně ne tak úplně, nebude plný úchyláren. /Já vím, že jse v to všichni doufali. ale smůla, nic nebude xD/.
O No.6 už jsem se vám zmiňovala, že? Ne, ještě pořád jsem to neviděla, ale to není to hlavní. Jde mi o to, že jsem našla několik naprosto rozkošných animaček - přiznejme si to, nenajdete moc věcí, které by se mohli pyšnit titulem "roztomilejší, než Nezumi a Sion dohromady". /A řekněte mi, nerozdělila jsem se snad s vámi vždycky o to, nad čím jsem se naprosto rozplývala?/


Realita bolí II Už zase si jde stěžovat.

5. dubna 2012 v 23:28 | Shinara-chan |  Diaries of Awesome Shinara
Radši to řeknu narovinu, kdo nechce poslouchat moje kecy o fotbale, radši to ani nečtěte, o ničem jiném tenhle článek ani nebude.

Nejdřív bych začala něčím hezkým a to tím, že Chelsea postoupila přes Benficu do semifinále Ligy Mistrů, což mě samozdřejmě těší /můj záchvat eufórie se podobal tomu, jako když v yaoi narazím na - ehm - vy víte co xD/. A teď na nepěkná zpráva, čeká nás Barcelona /čti: ta banda simulantů/. Každý fanoušek Chelsea si při tomhle jménu vzpomene na rok 2008, kdy nás práve Barcelona připravila o finále. Prohrát se ctí? To beru. Ale přes tak značnou pomoc rozhodčích? A tři neznané penalty? To se nezapomíná a pěknou chvíli to ještě bude bolet.

Každopádně, teď máme šanci jim to vrátit a jsem si jistá, že pokud nebude rozhodčí znovu na jejich straně, tak to dokážeme.

A co bude další skvělý pocit? Až těm rádoby fanouškům Barcelony z naší třídy hezky zklapne. /Musím uznat, že bavit se s nimi tom, kdo je lepší mě neuvařitelně baví, ale vážně chci vidět ten jejich výraz ve tváři až je porazím - tedy můj tým porazí ten jejich/.

...Hmph...

3. dubna 2012 v 23:28 | Shinara-chan |  Diaries of Awesome Shinara
Jak vidíte, už jsem i líná napsat titulek.Vlastně jsem líná dělat cokoliv, ale protože jsem se rozhodla, že už to tu nechci nikdy víc zanedbávat, tak to hodlám dodržet. Flákat se, flákat a zase flákat, to by mi šlo.
Nechci, aby jste si mysleli, že nic nedělám ... ale já vážně nic nedělám /proč to okecávat, když je to všem jasný, že xD/. Dalo by se říct, že jsem za posledních pár dní viděla víc úchyláren, než je zdrávo. /Věděli jste, kolik toho na tom internetu je? Dost na to, aby se člověk zabavil na nevímkolikset hodin xD/. A jsem si jistá, že by vás zajímalo, u čeho jsem skončila tentokrát. Togainu no Chi! Eh, ne, ještě jsem to neviděla, ale doujiny jsou na to víc dobrý, měla bych se o ně s vámi někdy podělit. Prozatím mi tu můžete slintat nad tímhle.

Pac a pusu posílá vaše Shinny-chan ^^

Překlad mangy?

1. dubna 2012 v 2:36 | Shinara-chan |  Překlad mangy: výběr
Popravdě, už dlouhou dobu přemýšlím tom, že bych se do něčeho takového pustila, ale teprve teď jsme se odhodlala s tím opravdu začít. V podstatě jsem zapátrala po mangafoxu a samozdřejmě ihned zamířila do sekce yaoi. /Víte vůbec, jak je těžký vybrat si z nějakých třiceti stránek, co si zrovna přečíst? xD/ Ale řekněme, že jsem se spolehla na svůj instinkt a víceméně si vybrala pár, na kterých se mi líbila kresba i zaujal příběh. Potom jsem přišla na to, že polovina z nich je oneshot. /Teď se asi divíte tomu, že jsem řekla, že to má děj, ale mě jde spíš o to, že chci přeložit něco delšího, než jeden chapter xD/ Ty co mi zbyly jsme si přečetla a konečně se dostáváme k výběru nejlepších tří. Prosím, hlasujte pod článkem pro mangu, která vás nejvíce zaujala ^^

1.Joushi Tono Hitoban
Žánr: Yaoi, komedie
Kondou Takayuki nenávidí svého šéfa z hloubi srdce. Takagi Toshinobu je zlý, bezcitný, krutý a v neposlední řadě pravý sadista. Ale jediný, ke komu se tak chová, je Kondou. Všem ostatním ukazuje jen milejší stránku svého já. Ale proč? Kondou se na to nepřestává ptát sám sebe, ale zatím bez úspěchu.
Jednoho rána se probouzí ve stejné posteli jako jeho šéf. Naskytá se tu další otázka, na kterou potřebuje získat odpověd: "Co se té noci vlastně stalo?"
(více perex.)