Exchange roles

21. června 2011 v 17:54 | Shinara-chan -^-^- |  Oneshot
Název: Exchange roles
Anime: Kuroshitsuji
Postavy: Sebastian, Ciel
Pair: Sebastian x Ciel
Autor: Shinara-chan
Warning: lehké Yaoi, Shotacon
pozn. Moje první Yaoi. Jen takové lehké, zatím nic Hadrcore. Zatím, *ďábelský smích* Jinak, odehrává se poté bitvě Sebastiana s Ashem. Taky je to taková ukázka toho, jak by to vypadalo, kdyby velení převzal Sebastian.Víc už neprozradím, nechci prozradit všechno. Budu vděčná za kritiku. -^^-


Prošel si peklem - nebo jak jinak by se dali nazvat vzpomínky na vyhoření roddiného sídla, "vraždu" rodičů a týdny týrání?
Nedokázal se vyrovnat s ponížením. To proto uzavřel smlouvu s démonem a upsal mu svou duši.Vše jen pro pomstu.
Nastal čas ay za to zaplatil.

Zasykl bolestí, když přišel k sobě.Měl pocit, že se mu rozskočí hlava. Byl raněný.
"Sebastiane!" zavolal na svého sluhu. Nebylo mu dobře a potřeboval svůj každodenní čaj.
Proklínal ho. Proklínal ho za to, že ho nezachránil dříve, než ho ten zpropadený anděl Ash zasáhl.

*flashback*
Jak vila Phantomhivů, tak následně i celý Londýn byl splálen na popel. Pekelný ohař.Pluto.
Proč by to dělal? Ne, on to nechtěl. Byl ovládán, ovládán Ashem. To proto musel být zničen.
Mezitím se Ash se Sebastianem střetly na jednom z londýnských mostů. Dochází k boji anděla s démonem,
při které příjde Sebastian o levou ruku.

Chlapec vydal rozkaz, "Anděl, zabij toho anděla!
Sebastian nemohl jinak než poslechnout, ale při poslední ráně zaváhal .Duše mladého pána už mu nestačila.
Chtěl víc, o moc víc. Ciel si všiml pohledu v sluhových rudých očích a nabídl mu něco víc. Zavřel oči a z hodného sluhy se vyklubalo jeho pravé já.
Pravé já, které Ciel nikdy nespatřil. Nepatřičný, pošpiněný, prolhaný.
Poté co bitva skončí a než bude mít démon chuť vzít si jeho duši, může si s ním dělat cokoliv si zamane. Pro pomstu už obětoval všechno co měl. Teď nemohl couvnout!...

Otevřely se dveře, z nichž vyšel černovlasý sluha. Sebastian měl v rukách mísu s vodou a čisté obvazy.
Položil věci na jednu ze dvou židlí u Cielovy postele a chtěl se narovnat, když koutkem oka postřehl rychle se blížící dlaň.Pevně ji chytil a zabránil tak Cielovi dát mu pořádnou facku. Naklonil se nad něj a ruku mu přitiskl k polštáři nad hlavou.

"Neměl byste se namáhat.Vaše rány se ještě nezačaly hojit" Pronesl tiše a chladně.
Ciel něco zavrčel a pokusil se ho udeřit druhou rukou - se stejným výsledkem.

"Mladý pán by měl alespoň občas poslouchat co říkám" Zašeptal mu do ucha Sebastian a chytil obě jeho ruce svojí levou, aby měl jednu ruku volnou a citelně zatlačil na viditělně zraněné místo. Ciel tiše zaskučel, ale z očí mu sršely blesky.

"J-jak se ... vůbec ... opovažuješ?!" Vypravil ze sebe mezi hlubokámi nádechy a výdechy, kterými se snažil zkrotit bolest.
Aniž by zaregistroval, že se Sebastian vůbec pohnul, ocitl se mu na krku kožený obojek. Ohmatal si krk a jeho nálada na Sebastianovo ctipkování dále klesala hluboko pod nulu.

"Sebastiane, odpusť si laskavě ty vtipy a řekni mi, co se to tu děje!" Oslovený ignoroval příkaz a namísto toho připl k obojku vodítko.
Přeci jen on byl teď v pozici, na rozdávání rozkazů.

"Vstaňte, pane."

"Z-zbláznil ses?!" Hlas se mu neovladatelně zvyšoval a začínal se chvět zlostí. Důrazné škubnutí vodítka s ním nehlo.
Sebastian zatáhl silněji a donutil ho se postavit na všechny čtyři.

"To je lepší, ale pořád to není to, co jsem chtěl." Černovlasý démon přišel až k němu, chytil ho za obojek a silou ho strhl z postele na zem.
Nic z toho, co Sebastian doteď udělal ani v nejmenším nechápal. Připadal si jako pes. Pes, kterého Sebastian tak nesnáší.
Možná proto s ním teď zacházel tak, jak s ním zacházel. Postavil se a záhy do něj Sebastian strčil tak, že dal reflexivně ruce před sebe, aby nenarazil obličejem do zdi.

"Tohle je tvoje poslední šance mi to vysvětlit!" Ani tentokrát se nedočkal odpovědi.Místo toho se šokovaně ohlédl za sebe, když zaznamenal démonovu ruku ve svém rozkroku.
Neuhlídal se a vzdychl. Dlouhé prsty s černými nehty se pevně semkly kolem jeho pýchy a jaly se ho dráždit.

"Nech." Pokoušel se oponovat Ciel, ale vlastní tělo ho zradilo.Sebastianem chabý odpor samozdřejmě ani nehl a pokračoval v tom, co začal.
Chlapec se dokonce přistihl, že svému sluhovi začíná vyházet vstříc. Jemné rty, které pečovaly o jeho krk ho donutili zasténat.
Položil dlaň na ruku, která mu způsobovala ta slastná muka, ale nezastavil ji.
Dech měl stále rychlejší a jeho vzdychání bylo stále hlasitější, jak se nořil do toho všeobímajícího pocitu.
Prohl záda a celé jeho tělo se neovladatelně zachvělo jak dosáhl vrcholu. Vynaložil úsilí, ay v ten moment nezakřičel,ale podlamujícím se kolenům již zabránit nedokázal.
Sebastian ho zachytil na poslední chvíly a odnesl zpět do postele. Ciel pootevřel oči a zadíval se do žhnoucích očí Sebastiana, ve kterých se točily pobavené jiskry.
Měl zvláštní pocit, že si jeho nervozitu užívá, jako si kočka užívá bezmoci myši, zahnané do kouta.

"Proč tohle děláš?"Zamumlal.

"Nelibí se vám to, mladý pane?."

"To není odpověd na moji otázku."

"Zapomněl jste snad na naši dohodu? Mohu si s vámi dělat co chci. Nezapomeňte, že vaše tělo i vaše duše teď patří mně.
" Ciel si uvědomil na jak tenkém ledě se pokouší bruslit a raději zmlknul. Úplně zapoměl na to, k čemu se uchýlil, aby se pomstil. Sebastian měl pravdu.
Teď patřil jen jemu. Nikdy nemá šanci dozvědět se, jak to démon myslel a už vůbec co cítí. Jestli vůbec cítí.
O to méně si přál, aby démon věděl co cítí a co si myslí on. Ale to bylo nevyhnutelné, koneckonců, už to nebyl jen nějaký komorník, byl to démon.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gabrielle Beatrice Bone Michaelis van Dorcell Gabrielle Beatrice Bone Michaelis van Dorcell | Web | 21. června 2011 v 19:13 | Reagovat

Motorovečku mám schovanú pod zámkom ako moju kosičku  a kosačku :3 Smrtky si tiež privlastňujem ~ okrem toho ... Liizzy ?? O_o Toho rozmaznaného spratka ? O_o Jasné... zabiť ju málo !! XD

2 Gabrielle Beatrice Bone Michaelis van Dorcell Gabrielle Beatrice Bone Michaelis van Dorcell | Web | 21. června 2011 v 19:14 | Reagovat

Vaše telo i duše :3 Óóh ~ *~* ~

3 Gabrielle Beatrice Bone Michaelis van Dorcell Gabrielle Beatrice Bone Michaelis van Dorcell | Web | 21. června 2011 v 19:49 | Reagovat

Akože,aby mne rodičia vyberali snúbenca ?? O_o To kde sme ?? >:/ Inak aj Grell je môj hej,síce Smrtky som už spomínala :) Och jóój,a tiež Andatéka xD xD ale tak uznaj,že je taká trošku sprostá xD Ešte len príde do sídla a už spustí → ,,Shierúúúúúúúúúúy" xD xD xD

4 Gabrielle Beatrice Bone Michaelis van Dorcell Gabrielle Beatrice Bone Michaelis van Dorcell | Web | 21. června 2011 v 20:17 | Reagovat

Ta pojebali by aj ju XD xD písala som to v jednom reťazáku xD xD Abo by sme na scému prišli mi,a išli do švédsej štvorky XD XD XD *devile smile* no hej,Cielka ti prenechám zo zajatia,no pod podmienkou,že sa niekedy občas,keď na TO budeme mať chuť, budú môcť spoločne hrať !! >:3

5 Gabrielle Beatrice Bone Michaelis van Dorcell Gabrielle Beatrice Bone Michaelis van Dorcell | Web | 21. června 2011 v 20:43 | Reagovat

Nie pre seba !! XD Ale pre Sebbíka :3 chápeš,ak by sme my dve mali chuť na yaoi XD !! ale aj to beriem,že so mnou :3 aj ked by ma asi zavreli za detske porno XD XD *slint* okrem toho nemáš skype ? :)

6 Gabrielle Beatrice Bone Michaelis van Dorcell Gabrielle Beatrice Bone Michaelis van Dorcell | Web | 21. června 2011 v 21:08 | Reagovat

Oukej oukej :! budeme si pisať tam,hej ?? ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama